Arkadaşlık Sitelerinde Kullanılan Fotoğraflar

Arkadaşlık Sitelerinde Kullanılan Fotoğraflar

admin     20-05-20     Sohbet Odaları     Arkadaşlık Sitelerinde Kullanılan Fotoğraflar     21 Defa Okundu

Kalbinizin sultanının ya da beyaz atlı prensesini internetteki arkadaşlık sitelerinde bulmak istiyorsanız ilk yolun profildeki resimlerden geçtiğini biliyoruz. Çünkü bir arkadaşlık sitesine gelen kullanıcı öncelikli olarak profile bakıyor ve konuşacağı kişiyi ona göre tercih ediyor.

Bunun için sizde bu sitelerden birisine üyeliğinizi oluşturmuş ve resim eklemeniz gerekiyorsa o zaman ilk yapmanız gereken kendinize ait ancak en güzel pozu verdiğiniz fotoğraf olmalı. Sonrasında ise konuştukça birbirinizi tanıyacağınız için artık güzellik ya da çirkinlik zamanla ikinci planda kalacaktır.

Kalbinizin sultanını sanal alemde bulmanın da bir yolu, yordamı var. ilk aşamada tüm yollar profil fotoğrafına çıkıyor.

Kameraya Baktığınız Bir Profil Fotoğrafı Seçin

Profil fotoğrafınızı eklerken mutlaka yüzünüzün kameraya baktığı bir fotoğraf tercih edin. Nedeni ise fotoğrafların potansiyel arkadaş adayınızla göz kontağı kurmanızı sağlamasıdır. Yapılan araştırmalara göre arkadaşlık sitelerinde gerçek fotoğrafları olan ve fotoğrafta yüz ifadesi belli olan kullanıcıların yeni bir arkadaşla tanışma ihtimali her zaman çok daha yüksek, göz kontağı insanların sizi daha iyi hatırlamasına neden olur.

Güneş Gözlüklerinden Uzak Durun

Yine yapılmış olan aynı araştırmada yüzün tamamen görünüyor olması yani güneş gözlüklerinizin olduğu bir fotoğraf yer alıyorsa bu durumda seçilme ihtimaliniz % 20 oranında azalıyor.

Fotoğrafınız Kişiliğinizi Yansıtsın

Fotoğraflar sadece güzelliğinizi göstermek için değildir. Aynı zamanda kişiliğinizle ilgili de kafalardaki soru işaretini ortadan kaldıracaktır. Bir insanın fotoğrafına baktığınızda az çok o insan hakkında kafanızda bir şeyler belirmeye başlayacaktır.

Etiketler

Sende Paylaş:  Facebook    Tweet    Pinterest    Google+    Whatsapp  

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?


Bizi Takip Etmeyi Unutmayın!

Sohbet - Sohbet - Sohbet - Sohbet - Mobil Sohbet - Sohbet - Sohbet - Forum -