Bir Kızla Nasıl Tanışılır?

Bir Kızla Nasıl Tanışılır?

admin     17-05-20     Sohbet Odaları     Bir Kızla Nasıl Tanışılır?     61 Defa Okundu

Bir kızla nasıl tanışılır konusunu merak ediyorsan bu makalenin direk olarak seni ilgilendirdiğini söylemem gerek. Birazdan senin için anlatacağım bu önemli noktaları ezberleyip uygulamaya koyduğunda kazanacağın şeyin seni daha rahat hissettirecek ve mutlu edeceğini unutmamalısın. Unutma bunlardan sonra bir kızla tanışırken şu an olduğundan daha rahat olacaksın.

Eğer ki bu güzel paylaşımı uygulamazsan o zaman hayatını daha sıkıcı bir hale getireceksin demektir. Çünkü bir kızla tanışmak istediğinde konuşurken güçlük çekeceksin ve daha da kötüsü belki de tanışamadan her şey geldiği gibi gidecek. Bu arada çekingen bir erkekseniz o zaman “Bir Kızla Nasıl Tanışılır?“ Başlıklı makalemizi okuyarak bilgi de alabilirsiniz. Makalemiz içerisinde bir kızla konuşabilmeniz için yapmanız gerekenler detaylı bir şekilde anlatılmıştır.

Biliyorum ki bu yazıyı okuyorsan şu an aklından bir kızla nasıl tanışılır sorusu geçiyor. Ve büyük bir sorunla karşı karşıyasın.

Bir kızla konuşmanın en büyük sıkıntısı ona ilk ne diyeceğini bilemiyor olman. Ne diyeceğini bilmediğin içinde konuşmaktan emin değilsin.  Genelde erkekler bir kızla nasıl tanışılır sorusundan ziyade tanışmak istediği kızdan red cevabı almaktan korkar hatta daha kötüsü de onu tersleyeceğini düşünmesidir. İşte bu soruların ve düşüncelerinde mutlaka bir çözümü var bu nedenle de merak etme.

Bir kızla tanışmak için önemli konulardan biri fikir açılışıdır. Yani bu yöntemde kızın seni reddetmesi gibi bir ihtimal yoktur. Aynı zamanda dışarıdan size bakanlarda sizin ne konuştuğunuzu anlamayacağı için sohbete dahil olamayacaklardır. Fikir açılışı nedir diye sorarsanız şunu şöyle belirteyim bir konu hakkında bir bayanın yardımını almak istiyorum kendim karar veremedim bana yardımcı olur musun şeklinde bir cümle. Her ne kadar basitmiş gibi görünse de her zaman etkilidir. Reddedilme gibi bir durumunuz hiçbir zaman olmaz.

Bir kızla nasıl tanışılır sorusunun ikinci yanıtı ise direk olan açılışlardır. İkinci yöntem biraz daha risklidir ve normalde direk konuşmayı seviyorsanız bu sizin için daha iyi bir tercih olabilir.

Bir Kızla Nasıl Tanışılır

Bir Kızla Nasıl Tanışılır

Etiketler

Sende Paylaş:  Facebook    Tweet    Pinterest    Google+    Whatsapp  

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?


Bizi Takip Etmeyi Unutmayın!

Sohbet - Sohbet - Sohbet - Sohbet - Mobil Sohbet - Sohbet - Sohbet - Forum -