Ebru Gündeş Çokmu Gördünüz Sözleri

Ebru Gündeş Çokmu Gördünüz Sözleri

admin     26-09-19     Genel     Ebru Gündeş Çokmu Gördünüz Sözleri     158 Defa Okundu

Ebru Gündeş Çokmu Gördünüz Sözleri

– Öncelikle hoş geldiniz, bugün sizlere çok güzel bir şarkı Çokmu Gördünüz parcasının sözlerini yazmak istedim.

Merhaba Arkadaşlar, Bugün sizlere güzel bir parcadan söz etmek istiyorum, video sitesinde dolaşırken, güzel bir şarkı söylendi, vede bunu aşık olduğum kadın söylüyodu, sesine yüregine sağlık Ebru Gündeş, Çok güzel bir parça Eskisimi yenisimi diye soracak olursanız, yenisi, vede eski şarkısımı yerinde yoksa yenisimi, bence yenisi, Müthiş bir sözleri var, vede müzik olsun müthiş uyuşmuş, o klarneti çalan kişi şarkıya çok güzel hitap ediyor, ben bayıldım sizlerde dinlemek isterseniz ,Sohbet linkine tıklamanız yeterli olacaktır dilerseniz Sohbet Odaları Sitemize giriş yaparak bu şarkıyı dj arkadaşlarımızdan istiye bilirsiniz şimdi sizleri o güzel parca ile baş başa bırakmak istiyorum.

Ebru Gündeş Çokmu GördünüzBeni Sevdiğimden ayıran eller, bana bu sevgiyi çokmu gördünüz? beni sevdiğimden ayıran eller, bana bu sevgiyi çokmu gördünüz! ömrümde bir defa yüzüm gülmüştü, birkere gülmeyi çokmu gördünüz? Çokmu gördünüz çokmu gördünüz? ne zararım vardı benim sizlere?? sucum neydi benden ne istediniz gözünüz mü kaldı mutluğuğumda,, bir kere gülmeyi çokmu gördünüz? çokmu gördünüz çokmu gördünüz, çokmu gördünüz! ne zararım vardı lan benim sizlere 🙁 sucum neydi benden ne istediniz gözünüz mü kaldı mutluluğumda :(( bir kere gülmeyi çokmu gördünüz.? çokmu gördünüz,, çokmu gördünüz.

benimde hakkımdı sevmek sevilmek yanlızlık ne demek bilirmisiniz? benimde hakkımdı sevmek sevilmek, yanlızlık nedir bilirmisiniz? onunla bağlıydım ben bu hayata, bana yaşamayı çokmu gördünüz? Çokmu gördünüz 🙁 çokmu gördünüz! ne zararım vardı benim sizlere suçum neydi benden ne istediniz? gözünüz mü kaldı lan mutluluğumda 🙁 bir kere gülmeyi çok mu gördünüz?

Ebru Gündeş Çokmu Gördünüz Sözleri

Ebru Gündeş Çokmu Gördünüz Sözleri

Etiketler

Sende Paylaş:  Facebook    Tweet    Pinterest    Google+    Whatsapp  

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?


Bizi Takip Etmeyi Unutmayın!

Sohbet - Sohbet - Sohbet - Sohbet - Mobil Sohbet - Sohbet - Sohbet - Forum -