Son İletiler

Sayfa: [1] 2 3 ... 10
1
Genel Sohbet / Güncel Haberler
« Son İleti Gönderen: ceyda Bugün, 14:53:00 »
Siz kıymetli okurlarımız için en güncel haberleri, son dakika haberleri, yerel haberleri çok güvenilir bir kaynaktan tarafsız bir şekilde aktarıyoruz. Siz değerli okurlarımız için sitemizi kullanımı çok kolay kılmaktayız. Ayrıca güncel korona virüs verileri hem ülkemizdeki hem dünyadaki ana sayfamızda anbean sizlere açıktır. Gazetemizin değerli okurları için haberler sözcünün çok kıymetli köşe yazarları finans, ekonomi ve güncel haber yorumları ile her daim sizlerle. Haberlerimizi her zaman anlaşılır açık şekilde sizlere aktarıyoruz. Doğruluk ve tarafsızlıktan asla şüpheniz olmasın. Sizin gibi kaliteli okurlara en kaliteli şekilde haber aktarımı yapmak bizlere gurur vermekte. Bizlere yurdun dört bir yanında haber ulaştırmak isteyen okurlarımız sitemizde iletişim kanallarımız ile bize ulaşabilir.

Linkler:
Haberler sözcü
Son dakika haberler
Yerel haberler
2
Genel Sohbet / Günlük kazanç sitesi
« Son İleti Gönderen: pcshift Bugün, 14:09:38 »


Yatırım günümüzde gelir artırma yöntemleri arasında olmazsa olmazlardandır. Uzun vadeli kazançlardan ziyade günlük kazanç yöntemleri kişilerin en çok tercih ettiği yatırım yöntemleri arasında belirgin kriterlerden biridir. Kripto paralar son yıllarda en büyük yatırım kaynakları arasında gösterilirken, günden güne kullanıcısı ve yatırımcısı çoğalan büyük bir platform haline dönüşmektedir. Sizde elinizde bulunan nakit paranın zamanla değerlenmesi ve size kazanç sağlamasını bekliyorsanız mutlaka böyle bir adım atarak paranızın değer kazanmasını sağlamalısınız.

Kazanç sitesi arayışınıza özel sizler için tanıttığımız web sitesinde kripto paralar ile ilgili detaylı bilgiye ulaşabilir, kafanıza takılan tüm sorulara cevap getirebilirsiniz. Bunlardan en çok popüler hale gelen ve çoğu dünya ülkelerinin resmi merkez bankaları tarafından para birimi olarak kabul edilmeye başlanılan Bitcoin kişilerin en çok ilgi gösterdiği kripto paralar arasında zirvede yerini korumakta. Bitcoin e dair yatırım analizleri ve çeşitli dağılım grafikleri ile ilgili tüm güncel veri analizlerine web sitemizi ziyaret ederek bir tıkla ulaşabilirsiniz.

Site adresi : https://byf.finance/?ref=kayit
3
Genel Sohbet / NetsaWeb Teknoloji Hizmetleri
« Son İleti Gönderen: pcshift Bugün, 07:59:26 »


   Netsaweb ile emek vererek hazırlamış olduğunuz web sitelerinizin barındırma ve depolama ihtiyaçlarını uygun fiyat ve cazip ödeme seçenekleri karşılayabilirsiniz. Ucuz Vds seçenekleri arasından birçok web sitesini barındırmak isteyenlere özel cazip tekliflerimizi inceleyebilirsiniz. Özel olarak muhafaza edilen sunucularımız ile sizlere kesintisiz hizmet sunabilmek adına tüm emekler harcanmış ve 7 gün 24 saat destek hizmeti ile hiçbir mağduriyet yaşanmaması adına çalışmalarımız hızla sürmektedir. Vds sunucu satın almak için web sitemizi ziyaret ederek size en uygun paket seçimini yapabilirsiniz.

Sunucu kiralama işinde öncü olan netsaweb yüzlerce müşteri potansiyeli ve olumlu müşteri geri bildirimleri ile gün be gün hizmet kalitesi ile ön plana çıkmaya devam ediyor. Müşteri memnuniyetini temel ilke edinmiş, uzman çalışma arkadaşlarından oluşan ekibimizle yıllarca verdiğimiz hizmet siz değerli müşterilerimiz sayesinde katlanarak devam etmektedir. Kesintisiz hizmet ve arkanıza bakmadan rahatlıkla alışveriş gerçekleştirebileceğiniz bir sunucu firması arıyorsanız bu hizmetimiz tam size göre.

Site adresi : https://www.netsaweb.com/
4
Genel Sohbet / Klostrofobi Nedir?
« Son İleti Gönderen: porsuk53 19 Eylül 2020, 19:26:36 »
Klostrofobi Nedir?

Klostrofobi, sınırlı alanlardan ve kalabalık alanlardan kaynaklanan bir korkudur.

Örneğin bir uçakta, otobüste veya bir mağazada kuyrukta büyük bir insan kalabalığının bulunduğu kapalı yerlerde olduğunuzda klostrofobi nöbetleri gelişir.

Klostrofobi ve akrofobi (yükseklik korkusu) en yaygın patolojik korkular olarak kabul edilir. Klostrofobi, yüksek duygusallıklarından dolayı kadınlarda erkeklerden daha sık teşhis edilir. Kapalı alanlarda ilk artan anksiyete atakları 25-35 yaşlarında tespit edilir. 50 yaştan sonra, klostrofobi semptomları önemli ölçüde azalır ve kişiyi neredeyse hiç rahatsız etmez. Buna rağmen çocuklar da çok daha zor olan ve çocuğun duygusal durumunu olumsuz etkileyen klostrofobi gösterirler.

Erkeklerde veya kadınlarda klostrofobi aşağıdaki nedenlerden dolayı gelişebilir

Evrim teorisi. Kapalı bir alan korkusu insanlarda atalarından korunmuştur. Bu, hipertrofik bir biçimde kendini gösteren bir tür kendini koruma içgüdüsüdür;
Beynin aktivitesinin ihlali. Amigdala, olumlu veya olumsuz duyguların ortaya çıkmasından sorumlu olan temporal lobun içinde bulunur. Bu alanda herhangi bir değişiklik varsa, normal kapalı alan algısının ihlali ortaya çıkabilir;
En çok erken çocukluk döneminde yaşanan psikolojik travma. Bunlar, çocuğun normalde doğum kanalından geçemediği doğum sırasında yaşanan zorlukları içerir. Ayrıca bebeğin sıkışık bir odada yalnız kaldığı durumlarla da ilişkilendirilebilir;
Eğitimin özellikleri. Ebeveynler çocuklarına karşı çok korumacı ise ve her yerde tehlike görüyorlarsa. Bu, yetişkinlikte halihazırda belirli patolojilerin gelişmesine yol açabilir;
Bir kişinin karakterinin özellikleri. Genellikle bunlar şüpheli, kararsız, bağımlı, aşırı etkilenebilir kişilerdir.

Klostrofobi sırasında, zamanla anksiyete atakları ile bir kişinin normal durumu arasındaki aralık kısaldığında dalga benzeri bir karakter not edilir. Nitelikli profesyonellerin uygun yardımı olmadan duygusal çöküntüler her geçen gün artmaktadır.
Klostrofobi Semptomları

Klostrofobik
semptomlar, bir kişi küçük kapalı bir alanda (küçük oda, bodrum, asansör) olduğunda ortaya çıkar. Bu, odanın büyüklüğünden değil, içindeki oksijen eksikliği korkusundan kaynaklanan bir kişinin korkusundan kaynaklanmaktadır. Yani, klostrofobik bir kişi, pencereli olmayan odalarda olduklarında daha sık panik geliştirir. Bu durumda, odadaki oksijenin yakında tükeneceğinden ve boğulmadan öleceğinden korkarlar. Ek olarak, bir kişi uzun süre kuyrukta kaldığında veya büyük bir insan kalabalığının içinde olduğunda bir klostrofobi saldırısı gelişebilir. Bu nedenle, bu tür insanların her zaman çıkışın yakınında oturmaya çalıştıklarını görebilirsiniz. MRI (manyetik rezonans görüntüleme) gibi bir teşhis prosedüründen geçmek de bir klostrofobi atağını tetikler,

Klostrofobisi olan bir kişi kapalı bir alandayken, adrenalin hücum eder. Bu bağlamda kişinin tansiyonu yükselir, çarpıntı hissi, solunum sıkıntısına bağlı hava eksikliği, titreme, kalp atış hızı artışları (taşikardi), terlemede artış ve ağız kuruluğu ortaya çıkar. Ayrıca kalp bölgesinde rahatsızlık veya ağrı, mide bulantısı ile kendini gösteren karın rahatsızlığı ve epigastrik bölgede rahatsızlık görünebilir.

Gelişmiş bir atakla panik atak belirtileri ortaya çıkar. Bir kişi ölüm korkusu, derealizasyon (etrafındaki dünyanın gerçek dışı veya uzak olarak algılandığı, bazı durumlarda hafıza bozukluğunun eşlik ettiği bir durum) veya duyarsızlaşma (kişinin kendi eylemlerinin dışarıdan algılanması ve onları kontrol etmenin imkansızlığı duygusu ile birlikte algılandığı bir kendini algılama bozukluğu) geliştirir. Dengesiz, "titrek" bir yürüyüş belirir, kısa süreli bilinç kaybı mümkündür.
Klostrofobiye iyi gelen bitkiler

Ruh halinizi dengelemek için sakinleştirici etkisi olan çeşitli bitki çayları kullanabilirsiniz. Aşağıdaki bitkiler bu özelliğe sahiptir: nane, melisa, kediotu, papatya ve diğerleri. Eczaneden hazır bitki koleksiyonu satın alabilir veya sakinleştirici etkisi olan listelenen bitkilerden herhangi birini kullanarak evde kendiniz çay yapabilirsiniz. Bu çaylar sadece ruh halini iyileştirmekle kalmaz, aynı zamanda uykuyu normalleştirir, sinirliliği ve gerginliği azaltır, yorgunluğu giderir ve verimliliği artırır.
5
Genel Sohbet / Emzik Zinciri
« Son İleti Gönderen: ceyda 19 Eylül 2020, 16:14:56 »
Emzik Zinciri

Hayatımızdaki En Değerli Varlığımız Bebeklerimiz İçin  Her Zaman Gönül Rahatlığıyla Kullanabileceginiz, Bebek ve Çocuk Sağlığı Önceliği İle İsme Özel Tasarlanıp, İtina İle Hazırlanmış, Birbirinden Şık ve Kaliteli Ürünleri Uygun Fiyatlarla, Etkileyici Hizmet Kalitesi İle Ihtiyac Duyulan Dünyanın Her Noktasında Dünya Çocukları İle Buluşturmaktayız.

Adres: https://www.emzikzinciri.org
6
Genel Sohbet / 10 Kişiye degil onlarca Kişiye Ücretsiz Reseller (Bayi) Hosting
« Son İleti Gönderen: porsuk53 19 Eylül 2020, 15:09:30 »
Selamlar,
Yeni açmış oldugumuz firmamızdan hizmet kalitemizi görmeniz amaçlı 10 kişiye bayi (Reseller) Hosting Verilecektir.

Sitemize Gidip Promosyon Kodu İle Sınırsız Paketin Şipariş'ini Verebilirsiniz Kod : MUTLUHABER

Sunucularımızda cPanel(Linux) kontrol paneli kullanılmaktadır Ayrıca Linux sunucularımızda ;
Cloudlinux + CageFS + PHP Selector + Litespeed + LSCACHE + Ücretsiz SSL Voxility DDOS koruması tüm web hosting sunucularımızda ücretsiz olarak mevcuttur.

Paket Özellikleri
Limitsiz Disk Alanı
Limitsiz Trafik
Limitsiz Veritabanı
Limitsiz E-Posta
40 Alan Adı Barındırma
Cpanel Türkçe kontrol paneli
Şipariş Ver

NameServer Adresleri ;

ns1.nosayazilim.com
ns2.nosayazilim.com

Nameserver Bilgileri girilmeyen şiparişler onaylanmayacaktır.

Ticari Bilgiler

Vergi Dairesi : İstiklal V.D
Vergi Numarası : 5071425138

İletişim Bilgiler
www.nosayazilim.com
info@nosayazilim.com
0 (324) 999 28 11
İHSANİYE MAH. ZEYTİNLİ BAHÇE CAD. NO: 98 İÇ KAPI NO: 57 AKDENİZ/ MERSİN

Kullanım Şartları ;
Her müşteri kampanyadan bir kere faydalanabilir.
Hesaplar dosya, imaj veya FTP depolaması vb. amaçlar için kullanılamazlar.
Sunucu NS adreslerini göstermeyen ve atıl duran hesaplar kontrol noktasında iptal edilecektir.
Kampanya süresi sonunda dileyen müşterilerimiz üst paketlere veri kaybı yaşamadan geçiş sağlayabilirler.
Her müşteri kendi yedegini almak zorundadır.
Üyelik bilgilerinin eksiksiz ve doğru girilmiş olması, Üyelik bilgilerinde eksik veya yanlış bir bilgi oldugu zaman hizmet iptal edilecektir.
Web sitesinin Türkiye Cumhuriyeti kanunlarına aykırı olması yasaktır.
Telif hakkı olan materyal ve yazılımların barındırılması yasaktır.
Sponsor olunan web siteleri hizmet sözleşmemizi kabul etmiş sayılır.
Hizmet aldığınız süre boyunca NS adreslerini değiştiren hesapların sponsorluk hizmeti iptal edilecektir.
NosaYazılım, ücretsiz sağlayacağı hostingleri seçmekte ve sebep belirtmeksizin hizmet vermeyi durdurmaktaki haklarını saklı tutar.
Hizmet süresi 1 aydır.
7
Genel Sohbet / Maltepe Otel
« Son İleti Gönderen: ceyda 19 Eylül 2020, 14:38:26 »
MaCity otel kaliteli hizmet sunmayı ve müşteri memnuniyetini kendine ilke edinmiş, siz değerli misafirlerimizin olumlu deneyimleriyle ön plana çıkmış bir firma olarak faaliyetlerini sürdürmektedir. Otelimiz İstanbul Maltepe' de bulunmaktadır. Kesinlikle otel odalarımız her müşterimizden sonra en iyi şekilde temizlenmektedir. Bütün örtüler, havlular değiştirilmektedir. Bununla beraber geçirdiğimiz bu zor günlerde sizin sağlığınızı sizden fazla önemseyen MaCity otel çalışanları odaları ve bütün oteli sterilize bir ortam için dezenfekte etmektedir. Bu nezih ortamı tatmış birisine Maltepe otel dendiğinde aklına gelen tek yer olmuştur. Siz müşterilerimizin isteklerine göre dört farklı oda çeşidimiz bulunmaktadır. Bunlar deluxe oda, superıor oda, double oda, twin oda şeklindedir. Sizler sitemizden bu oda türlerini örnek fotoğrafları ve imkanları ile inceleyerek beğendiğiniz odayı anında bizimle iletişime geçerek rezerve edebilirsiniz.

Maltepe Otel Adres: https://www.macityhotel.com/
9
Genel Sohbet / İzmir Apart
« Son İleti Gönderen: ceyda 18 Eylül 2020, 17:58:06 »
Sevgili müşterilerimiz İzmir'e yolunuz düşerse sizleri kaliteli, nezih, hijyenik otel ortamımızda ağırlamak isteriz. Odalarımız tek kişilik, çift kişilik, dört kişilik ve altı kişilik olarak ayrılmaktadır. İki klasmanda odalarımız vardır lüks ve ekonomik diye ayırıyoruz. Apartımız da wifi bulunmaktadır. Her oda da sadece kendisine ait olan tuvalet ve banyo mevcuttur. Kesinlikle odalarımızdan müşterilerimiz ayrılır ayrılmaz çok iyi temizlenmekte, bütün örtüler vs. yenisi ile değiştirilmektedir. Bu sıkıntılı dönemde İzmir apart olarak bizlerde elimizden geldiğince odaları ve otelin çeşitli yerlerini dezenfekte ederek önlemlerimizi alıyoruz. Müşterimiz sağlığı, konforu, rahatlığı bizim için her şeyden önemli. Bu memnuniyeti sağlamak için güler yüzlü çalışanlarımız ile beraber sizlere hizmette kusur etmemekteyiz.

Adres: http://www.izmirapart.com/
10
Genel Sohbet / Şekeri Azaltmanın 10 Yolu
« Son İleti Gönderen: ceyda 18 Eylül 2020, 12:29:53 »
Sugar is present in many of the food we consume, although it sometimes comes in a form we do not usually recognize. According to registered dietitian Amari Thomsen, owner of Eat Chic Chicago, a nutrition consulting company based in Chicago, you may be eating sugar without knowing it. Even food that does not taste sweet, such as bread and sauces, contain a significant amount of sugar.

Added sugar is sugar that is mixed into the food during preparation, and excludes the natural sugar found in fruit and dairy products. The American Heart Association suggests an average of six teaspoons of this added sugar per day for women. However, studies on eating habits reveal that twice that amount is actually consumed.

High levels of sugar consumption can contribute to heart disease and diabetes, aside from causing you to gain weight and your teeth to decay. Reducing sugar intake smartly can make you avoid these possible misfortunes.


1. Food Labels Are A Clue
The next time you go shopping for your energy consumption needs, take a good, long look at the labels of the food that you usually buy. Those that have "unsweetened" or "no added sugar" in them are the ones you should put in that shopping cart. They are usually found in the organic section.

Pick canned food are not packed in syrup, but in fruit. Nut butters should be made only with nuts and salt, so you may have to check the ingredients for this.

2. Ingredients Are Key
Speaking of ingredients, you can find a more detailed composition of the food items in the ingredients details. According to Diane Sanfilippo, a certified nutrition consultant and author of The 21 Day Sugar Detox, "Even things that you don't think are sweet, like tomato sauce, crackers, condiments, and salad dressings can be packed with sugar."

The details for the food product's ingredients indicate how much of each are present, with the highest quantity on top. If sugar comes first or is near the top, that should provide you with fair warning.

3. The Many Disguises Of Sugar
Food labels may hide sugar under a number of imaginative terms. Beware of the word syrup, molasses, or terms ending in "-ose", such as fructose corn syrup and sucrose.

Honey may also contain added sugar. Even food advertised as healthy, including cereal and yoghurt, have been known to contain wisely-worded sweeteners that are composed of added sugar.

If you read more than one sugar type on the food label, you may think twice about including that item in your diet.

More: https://gofitday.com/10-ways-to-reduce-sugar/
Sayfa: [1] 2 3 ... 10