Kızla Nasıl Sohbet Edilir?

Kızla Nasıl Sohbet Edilir?

admin     07-06-20     Sohbet Odaları     Kızla Nasıl Sohbet Edilir?     78 Defa Okundu

Kızla Sohbet 

Başka bir insanlar ilk kez tanışacak ya da konuşacaksanız dikkatli hareket etmek zorundasınız, çünkü onun üzerinde bırakacağınız intiba sizin karakterinizi de ortaya çıkaracaktır. Bunun için doğru konuşmaz ya da doğru hareket etmezseniz bu durumda onun sizi yanlış anlamasını sağlayabilirsiniz ve bu da tanışmayı çok istediğiniz bir kızın olduğunu varsaydığımızda pişmanlık duyacağınız sonuçlarla karşılaşmanıza neden olabilecektir.

Bu yazımızda bir kızla nasıl sohbet edilir? Bu konu hakkında bilgiler verelim istedik. Çünkü tam olarak konuya hakim olmadığınızda işler biraz daha sarpa sarabilir.

Sohbet Etmeye Nereden Başlamalı?

Kızla sohbet ederken öncelilikle olarak karşınızdakinin size göre naif birisi olduğunu unutmamalısınız. Yani asker arkadaşınız ya da dostunuz gibi konuşursanız bu sizden uzaklaşmasına neden olur. Bu nedenle ona olabildiğince kibar ve nazik bir şekilde yaklaşmanız gerekiyor. En önemli kuralların başında karşınızdaki çekingense bu durumda onu rahatlatacak olan konulardan başlamalısınız. Örneğin en çok sevdiği şeylerden gitmek olabilir. Bunu nasıl anlayabilirim derseniz bazı sorularınıza hararetli ve net yanıtlar verirken bazılarında çekimser kalacaktır. Net olduğu konuların onların ilgi alanı olduğunu bilirsiniz.

Konuştuğunuz kız ilk kez sohbet edeceğiniz biriyse bu durumda asla çekinmemelisiniz. Çünkü çekindiğinizde doğru soruları soramayacağınız gibi yanıtlarına da odaklanamazsınız.

Erkeklerin geneli bir kızla konuşurken tereddüt içerisine girer ve bu onun korkmasına neden olur. Karşınızdaki kızdan çekinmek ya da utanmak acaba sohbet etmekten daha mı iyi bir düşünmelisiniz.

Etiketler

Sende Paylaş:  Facebook    Tweet    Pinterest    Google+    Whatsapp  

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?


Bizi Takip Etmeyi Unutmayın!

Sohbet - Sohbet - Sohbet - Sohbet - Mobil Sohbet - Sohbet - Sohbet - Forum -