Ortam Sohbet

Ortam Sohbet

Mehmet SEL     30-03-20     Sohbet Odaları     Ortam Sohbet     92 Defa Okundu

Ortam Sohbet Güzelleri

Ortam Sohbet kelimesine kendisini adamış, bu kelimeyle akşam yatıp, sabah ortam türküsünü söyleyen eblehler tayfasının başındaki adama sesleniyorum. O adam kendini iyi biliyor, illa ki bu makaleyi okuyacak, okuması için elimden ne gelirse yapacağım. Hikayemizin kahramanı, bu kelimeyi marka yapacakmış, bu marka üzerinden google sayfalarında yükselecekmiş. Öyle kıtalar ötesinden atıp tutmayla, ince hesaplar yapmayla bu işler olmuyor efendi. Çünkü sen ortam adamı olamazsın! Sen daha ortam nedir bilmezken, bizler ortamdan ortama koşuyorduk. Önce büyüğünü, küçüğünü bileceksin, emek veren insanları bir çırpıda silip atmayacaksın. İki yüzlü olmayacaksın, nankörlük ve sinsilik peşinde koşmayacaksın, işte o zaman ben seni alnından öperim. Fakat sana kızdığım kadar kendime de kızıyorum. Ah diyorum eşek kafam! Nasıl böyle bir hataya düştüm de emeklerimi heba ettim.

Ortam Sohbet Ekibi Sağlam Olmalıdır

Bizim takıldığımız ortamlara bırak girmeyi, kapıdan bile bakamazsın. Bu aklı evvel kardeşimiz, çevresine topladığı 3-5 hippi kılıklı adamla ortam yapmaya çalışıyor. Fakat bütün çabaları beyhudedir, bizim gibi kurtlar sofrasında pişmiş insanlar karşısında hiç bir şansı bulunmamaktadır. Chat odasını ne idüğü belirsiz birine teslim etmiş, burada nickini söylemeyeceğim, çünkü fark etmez kim olduğu. Bu şahıs Ali Kıran Baş kesen gibi ben ne dersem o olur, kuralları ben koyarım diyen, haktan hukuktan, adaletten anlamayan, Aslanı Kediye boğduran bir zihniyet taşımaktadır. Çevresine topladığı yağdanlık tayfasının pohpohlamasıyla burnunun dahi ucunu göremeyen zavallı bir şahsiyettir. Ortamın güzelliğine bakın sevsinler sizi.

Sohbetkur.OrG Sitemizde Öncelik Verdiğimiz Konular

Sohbet odalarımızda ki konuların çeşitliliği bazı şeylerin daha iyi anlaşılması için şarttır.  Özellikle kutuplaşmış konularla, farklı coğrafya ve kültürlerden görüşlere sahip insanları dahil etmek için ekstra özen göstermeye son derece gayret ediyoruz.  Sadece benzer görüşlere sahip insanlarla ilişki kurmak, kendi inançlarımızın daha fazla yerleşmesine ve daha fazla kutuplaşmaya yol açabilir. İşte bu yüzden insanları sohbet sitemize davet ederken her türlü farklılığı düşünüyoruz. Yaş, kültür, politik eğilimler, cinsiyet v.s. Farklı görüş ve düşüncelere önem vermekteyiz. Sohbet ortamını zenginleştirmek ve çıtayı yükseltmek için çalışmalarımız devam etmektedir.

Sohbet Ortamı Hakkındaki Soruları Cevaplar mısınız?

  • Yukarıda anlatılan konu hakkında ve sohbet odaları deneyiminiz için neler söylemek istersiniz?
  • Bu konuda hangi yeni anlayış veya ortak zemin buldunuz?
  • Bu sohbet, siz de dahil olmak üzere Sohbetkur.OrG sitemizdeki herhangi bir kişi hakkındaki algınızı değiştirdi mi?
  • Konuda anlatılmak istenen ana fikir hakkında söyleyecekleriniz nelerdir?
  • Sohbetkur.Org odalarımızda kaliteli ve seviyeli sohbetin devam etmesi için beklentileriniz, tavsiyeleriniz ve öngörüleriniz varsa lütfen bizimle paylaşın ve konu altından yorum yapın.
  • Hayatınızda hangi amaç / misyon / görev duygusu sizi yönlendirir?
  • Sohbet odalarımızda edindiğin en iyi arkadaşın, kim olduğun ve sana ilham veren şey hakkında ne söylerdi?
  • Bulunduğunuz ortam, Ülkemiz ve Dünya için umutlarınız ve endişeleriniz nelerdir?

Şu Başlıklara da Bakmak İster misiniz?

Etiketler

Sende Paylaş:  Facebook    Tweet    Pinterest    Google+    Whatsapp  

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?


Bizi Takip Etmeyi Unutmayın!

Sohbet - Sohbet - Sohbet - Sohbet - Mobil Sohbet - Sohbet - Sohbet - Forum -