Sıradanlaşan Evliliğe Çözüm

Sıradanlaşan Evliliğe Çözüm

admin     09-06-20     Sohbet Odaları     Sıradanlaşan Evliliğe Çözüm     130 Defa Okundu

Sıradanlaşan Evliliğe Çözüm

Yeni evlenen bir çiftin heyecanı her zaman yüksek olur. Eğer ki eşinizin işten dönmesini bekleyen bir kadınsanız o zaman eşinizin eve dönüş yolunda olması sizi heyecanlandıracaktır. Aynı şey erkek içinde geçerlidir bir an önce evine ulaşmak ister. Evliliğin ilk dönemleri her zaman eğlenceli ve keyifli geçer. İlk gelen misafirler, ilk gidilen ziyaretleri ilk çocuk, ilk kavga ve ilk barışmalar derken hayat hızlı bir şekilde akmaya ve artık evliliğiniz de yavaş yavaş sıradanlaşmaya doğru gider.

İlk başlarda başlayan bu heyecan da artık yavaş yavaş yerini sıradanlığa bırakmaya başlandıkça bu kez yeni evlenenlere de bir heves söz konusu olmaya başlayacaktır. Artık giderek yine diye cümleler de kurulmaya başlayacaktır. Örneğin yine misafir mi gelecek ya da yine yemek pişecek kelimeleri sizin coşkunuzu da heyecanınızı da düşürmeye yetecektir. Artık bir süre sonrasında tüm yaşadıklarınız da bir alışkanlık haline gelmeye başlayacaktır.

Sohbet Sitesi Giriş 

Kadınlar genelde evliliklerinin 10 sene sonrasında artık kocaları tarafından önemsemediklerini ve de umursanmadıklarını hissetmeye başlarlar burada erkeğe bir anlamda büyük bir rol düşecektir. Bu nedenle de eşinizin böyle bir düşünceye sahip olmaması adına hayatınızı daha da renkli hale getirmek durumundasınız.

Aslında kadın ve erkek birbirlerini ilk günkü gibi seviyorlar da olsalar yine de kalp ondan bu sözü duymak isteyecektir. Bu nedenle de evlilikte dikkat etmek önemlidir. Her daim yüreğinizden geçenleri eşinizle paylaşmanız gerekir.

Zira hal ve hareketleriniz de onun için bir şey ifade etmeyecektir. Eşimizi sıradanlaştırmamak, ona karşı her daim özenli olmak, onu özel gördüğümüzü ona da hissettirmek gerekir.

 

Etiketler

Sende Paylaş:  Facebook    Tweet    Pinterest    Google+    Whatsapp  

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?


Bizi Takip Etmeyi Unutmayın!

Sohbet - Sohbet - Sohbet - Sohbet - Mobil Sohbet - Sohbet - Sohbet - Forum -