Sohbet Kanalları

Sohbet Kanalları

admin     20-09-19     Sohbet Odaları     Sohbet Kanalları     195 Defa Okundu

Sohbet Kanalları

– Ücretsiz Sohbetkur Ailesi olarak kendi sohbet sitemizi tanıtmak istedim, Sohbet kanalları Sitesinde sizleri beklemekteyiz.

Öncelikle makaleme hoş geldiniz chat sohbet odaları sitesinde sizleri beklemekteyiz bugün sizlere Sohbetkur Sohbet sitemiz için bahsetmek istiyorum, hepiniz tekrar hoş geldiniz,

kanallarımızdan bahsetmeden önce sizlere ufak bir iki hatırlatma yapmak istiyorum insanların bağzı kuralları olduğu gibi bizlerinde bağzı kuralları mevcuttur.
1 : 18 Yaşından küçükler asla giremez.

2 : Sunucu içersinde veya özellerde reklam atmak, küfür etmek , hakaret etmek , din ırk gibi bir çok siyaset gibi bir çok tartışma alanı yaratmak yasaktır.

3 : Özelde veya genelde tehtit / santaj gibi bir çok baskı haline getiricek kullanıcılar veya adminler siteden uzaklaştırılıp gerekli ip adresleri bilişim suçlara verilicektir, Çünkü Maddelerdede geçerli olduğu gibi Sohbet siteleri Ticaret alanı olarak bilinmektedir, ticaretten kastımız burada oper/Admin satmıyoruz ama neticede para ödüyoruz ve bunların faturaları her ay bizlere gelmekte.

Chat Sohbet işte bizlerin kuralları bu şekildedir kurallarımıza uymanızı tavsiye ediyoruz vede burada insanlarla düzgün bir şekilde sohbet etmeniz için bütün elimizden geleni yapmaktayız, ve sizleride Sohbet Ortamı Sitemize beklemekteyiz ve sizler için elimizden geleni yapmaktayız Türkiye’nin her bir ilinden ilçesinden bulunan kullanıcılarımızla birlikte, sizlere en iyi sohbet odaları sitesini sağladık ve burada beklemekteyiz

Sohbetkur Kanalları


#Sohbet Hoşgeldiniz 🙂 Sizleri Aleyna Karşılıcak 🙂 Hoşgeldiniz dicek 🙂 Sonra izmir_güzeli var allahım öyle bir şey yok 🙂 gülme krizleri geçirtir insana konuşmaya bir başlıyor susmak nedir bilmiyor 🙂 Sonra sizlerde konuşmaya başlıcaksınız burada bütün millet sohbet ediyor vede sizlerde sohbet’in arasına karışabilir düzenli şekilde chat edebilirsiniz.

#Muhabbet 7*24 Muhabbet Kanalımız Açıktır, burada sizlerde sohbet etme şansına sahipsiniz Sohbet kanalından birazdaha hareketsiz, olduğundan dolayı bu kanalda genellikle oyun oynuyoruz .eglence yaptığını zamana kanalda zaten sizlere bir çok faktör çıkıyor vede sizlerde burada gönül rahatlıyla eğlene biliyorsunuz.

#Kelime buradaki arkadaşlarımızla beraber kelime türete bilirsiniz eskide kaldı o gazetede bulmaca oynamak artık herşey teknoloji oldugu için insanlar telefonlardan oynuyorlar, ve burda çok güzel yarışmalar düzenlenmekte, sizlerde bunlara dahil olabilirsiniz.

#Radyo kanalımızda meşhur dj ler var sizlerde dj olmak isterseniz sizlerede ücretsiz şekilde eğitim verilmekte, Dj Olduğunuz zaman veya Radyolardan istek istediğiniz zaman !istek şeklinde istiye bilirsiniz Dj lerimiz eğer politika/din/ takım marşları gibi tartışmaya açık bir şarkılar değilse çalmaktayız.

Bedava Sohbet Sitesi bu şekilde işte arkadaşlar ve burada sizleri bekliyoruz amacımız burada Aile ortamı Oluşturmak ve bunun için elimizdeen geleni yapıyoruz ve sizleride aramızda görmek istiyoruz.

Sohbet Kanalları

Sohbet Kanalları

Etiketler

Sende Paylaş:  Facebook    Tweet    Pinterest    Google+    Whatsapp  

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?


Bizi Takip Etmeyi Unutmayın!

Sohbet - Sohbet - Sohbet - Sohbet - Mobil Sohbet - Sohbet - Sohbet - Forum -