Sohbet Siteleri Adabı

Sohbet Siteleri Adabı

admin     28-05-20     Sohbet Odaları     Sohbet Siteleri Adabı     57 Defa Okundu

Şu anda bu yazıyı okuduğuna göre neden burada olduğunu sen de bizde biliyoruz. Bunun için öncelikli olarak dikkat etmen gereken şey buradayken nasıl konuşulması gerektiğini çok iyi bilmen gerekiyor. Bunu tahmin ediyorum ki sende biliyor ve anlıyorsun. Çünkü burada olma amacın neyse tüm üyelerde aynı amaçla buradalar. Bu nedenle buradaki üslup ve adaba ne kadar uygun hareket edilebilirse sen ve karşındaki kişi de o kadar rahat hareket etmiş olacaktır. Aksi takdirde bundan önce de olduğu gibi yalnızlığa mahkûm olarak kalmaya devam edersin.

Bu basit bilgilendirme sonrasında şunun altını çizmek istiyorum ki bir sohbet ne kadar seviyeli olursa hem kendine hem de karşındakine o kadar keyif vermiş olursun. Bunun için tüm üyelerimiz ve üye olacak arkadaşlarımıza şunun altını tekrar çizmek istiyorum ki amacınız sadece birbirinizi tanımak, konuşmak ve eğer niyetiniz ciddiyse ona göre hareket etmelisiniz.

Türkiye’de birçok sohbet sitesi var ve bu sohbet sitelerinin tamamı belli bir amaca hizmet ediyor. Amacın en belirgin hali ise kadın ya da erkeğin karşılıklı olarak sohbet edip kafalarına yatmaları halinde birebir görüşmelerine öncülük etmektir. Çünkü günümüzde artık insanlar birbiri arasında ister istemez sohbet edemiyor ve derin arkadaşlıklar kuramıyor.

Gelelim işin asıl noktasına yani sohbet sitelerinde adap nasıl olmalı? Sorusunun yanıtını vermeye. Karşınızdakine karşı onu incitecek, hakaret edecek, kişisel bilgilerini ifşa edecek bir tavır içerisinde kesinlikle olunmaması gerekir. Böyle bir şeyin tespit edilmesi halinde doğrudan sistem üzerinden gerekli uzaklaştırma cezası anında verilir.

Etiketler

Sende Paylaş:  Facebook    Tweet    Pinterest    Google+    Whatsapp  

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?


Bizi Takip Etmeyi Unutmayın!

Sohbet - Sohbet - Sohbet - Sohbet - Mobil Sohbet - Sohbet - Sohbet - Forum -